Jak se dělá elektronická kniha?

Vydání spočívá v několika krocích, které jsme popsali níže. 1) Než se pro nás rozhodnete potřebujeme znát pár informací Většinou se na naše nakladatelství obracíte s hotovým rukopisem s přáním jej vydat jako elektronickou knihu neboli ebook. K sestavení ceny za vydání knihy potřebujeme znát několik… chcete vědět víc?

Skleněné tunely (elektronická kniha)

Po celém světě kolují prastaré legendy o podzemních říších na všech kontinentech, dotýkající se všech známých i neznámých civilizací. Podle všech dostupných poznatků, které lze dnes získat, a v této knize odhalíme mnohé velice závažné skutečnosti, lze usuzovat, že existují podzemní základny, města… chcete vědět víc?

33 nejprodávanějších autorů našich eknih - 2017

Podívejte se na eknihy nejprodávanějších autorů našeho nakladatelství E-knihy hned. Na plné čáře to vyhrála Radka Strejciusová s Lovcem Andrea - příběh ze světa klasické urban fantasy, dobře si vedl i Oliver Heyn, Jinřiška Dubová, Václav Klein (všichni tři s autobiografickými příběhy) a Blanca… chcete vědět víc?

Prodejci elektronických knih

Máme nejširší síť distributorů e-knih v ČR a SR. Prodej eknih nakladatelství E-knihy hned zajišťuje několik hlavních celorepublikových distributorů. Především portál Databook.cz, Palmknihy.cz, Kosmas.cz, Euromedia a na Slovensku největší Martinus.sk. Od nich naše knihy berou k prodeji další e-shopy… chcete vědět víc?